Kawały: Najnowsze - TylkoHumor.pl
Aplikacja dostępna w Google Play Kategorie

kawałów

Dodaj swój dowcip


Dowcipy i Kawały

Najnowsze Najwyżej ocenione

Kawały: Teściowa

Młody człowiek podnieconym głosem mówi matce, że zakochał się i się żeni: - Tak dla jaj, przyprowadzę trzy kobiety i spróbujesz zgadnąć, którą z nich zamierzam poślubić. Matka się zgodziła. Następnego dnia przyprowadza trzy piękne kobiety, sadza je na kanapie i rozmawiają chwilę z matką. Potem syn pyta: - Dobrze, mamo, a teraz zgadnij, którą zamierzam poślubić. - Tę w środku ? odpowiada bez wahania. - To zdumiewające, mamo. Zgadza się. Skąd wiedziałaś? - Nie lubię jej.

Kawały: Teściowa

Jakie są najlepsze wakacje dla teściowej? Na plaży. Niech się przyzwyczaja do piachu.

Kawały: Teściowa

Słuchaj stary, wczoraj, gdy akurat nie było mojej ślubnej, bzykam sobie elegancko lalę, którą poderwałem na ulicy, i nagle wchodzi moja teściowa! - I co? I co? - I, słuchaj, bardzo pozytywnie mnie kobita zaskoczyła. Bardzo pozytywnie. - Co zrobiła? No co? - A, no kulturalnie wzięła i zeszła. - Na dwór? - Nie, na zawał.

Kawały: Żydzi

Po modłach w synagodze do rabina przychodzi młody Żyd. - Rebe, Ty słyniesz z mądrości. Odpowiedz mi na pytanie, które mnie nurtuje – za co nas wszyscy na świecie tak nienawidzą? - Odpowiem Ci chłopcze, ale nie teraz i nie tutaj. Przyjdź dziś wieczorem do mnie w gości będzie kilkunastu moich przyjaciół. Przynieś proszę pół litra koszernej wódki, wszyscy moi goście przyniosą. Ale żeby nikt nie narzekał, że nie pije takiej albo innej marki wódki wszystkie butelki wlejemy do wielkiego kotła, zamieszamy i dopiero stamtąd będziemy rozlewać do kieliszków. Młody ucieszył się z zaszczytnego zaproszenia do rabina, ale pomyślał „skoro wszyscy przyniosą wódkę i będzie wymieszana w kotle to nikt nie zauważy to ja zaoszczędzę i przyniosę pół litra wody”. Jak pomyślał tak zrobił. Wieczorem zawitał do rabina, dał mu półlitrówkę i ponowił swoje pytanie: - A wiec rebe za co nas tak wszyscy nienawidzą? - Poczekaj chłopcze najpierw się napijmy – odparł rabin wlał wszystkie przyniesione butelki do kotła zamieszał i chochlą rozlał do kieliszków. Młody Żyd zaczyna pić i mówi zdziwiony: - Rebe przecież to zwykłą woda!! - Widzisz chłopcze, i za to nas tak wszyscy nienawidzą.

Kawały: Żydzi

Jak przyrządzić karpia po żydowsku? Udusić go na gazie.

Kawały: Żydzi

Przychodzi chłopiec do spowiedzi i mówi: - Proszę księdza, oszukałem Żyda, czy to grzech? - To cud.

1 2 3 ... 138 139 140 141 142 143 144 ... 148 149 150