Kawały: Najnowsze - TylkoHumor.pl
Aplikacja dostępna w Google Play Kategorie

kawałów

Dodaj swój dowcip


Dowcipy i Kawały

Najnowsze Najwyżej ocenione

Kawały: Hardcore

Zapukałem wczoraj po południu do drzwi sąsiadki i mówię do niej: - Musi pani uważać na swojego syna. Gdy jechałem autem to prawie go zabiłem jak mi wybiegł na ulicę. - Oj przepraszam Pana najmocniej - westchnęła - to już się więcej nie powtórzy. Odpowiedziałem: - To całkiem prawdopodobne, bo ratownik z karetki mówił, że będzie on sparaliżowany do końca życia.

Kawały: Erotyczne

Byłem z żoną. Pozycja 6/9, ona na dole ja na górze. Nie mogłem wytrzymać chciałem ale było już za późno. Dysząc skończyłem na jej twarzy. Teraz jestem chyba jedyną osobą, która rozwodzi się z powodu biegunki..

Kawały: Erotyczne

- Tato dlaczego Ty masz białą skórę a ja czarną? - Synku, spójrz tylko na matkę. - Przecież ona tez jest biała. - Tak ale jest dziwką.

Kawały: Erotyczne

Wczesna wiosna. Niedźwiedzie budzą się z zimowego snu. Niestety tak się stało, że pierwsze zbudziły się samce i były bardzo napalone. - Budzimy samice chce mi się ruchać! - powiedział najbardziej jurny samiec. - No co Ty wkurzą się tylko, z seksu nici a będą nam jeździć po głowie do czerwca. - Ale mi się ta bardzo chce - narzeka jurny. - Słuchaj zrobimy tak. Najpierw ja wydupczę Ciebie potem Ty mnie i tak sobie ulżymy aż obudzą się samice. Jak powiedzieli tak też zrobili. Przypadkiem jednak przechodził zajączek i zobaczył dwa samce niedźwiedzia ruchające się w krzakach. Stanął jak wryty po czym wziął nogi za pas. - Ty goń go, to największy plotkarz w całym lesie wszystkim rozgada!! Zająć przemknął przez leszczynę niedźwiedzie za nim. Zając jak pocisk przebiegł polanę, niedźwiedzie za nim. Zając w pełnym pędzie obejrzał się za siebie, żeby sprawdzić czy pościg jest daleko i przez przypadek wpadł do jeziora. Niedźwiedź sięga łapą w wodę i szuka, grzebie maca, w końcu natrafił na jakieś futro wyciąga a to bóbr. - Bór widziałeś gdzieś zająca? - Utonął, Ty pedale.

Kawały: Mężczyźni

Wraca kobieta od ginekolog i mówi do męża: - Kochanie mój ginekolog powiedział, że nie mogę uprawiać seksu przez dwa tygodnie. - A co powiedział Twój dentysta?

Kawały: Erotyczne

Dwa geje żyją sobie razem. Razem chodzą na zakupy, na basen, do restauracji, do szkoły i w ogóle wszystko robią razem. Pewnego razu siedzą sobie w pokoju i jedne mówi do drugiego: - Chodź idziemy po mentosy. - Daj spokój nie mam sił. - Ale zawsze wszędzie chodzimy razem no chodź. - Nie, nie dam rady. - Sam nie idę, zdradzisz mnie w miedzy czasie i co będzie? - Idź sam, nic się nie stanie obiecuje. No i poszedł do sklepu. Po godzinie wraca na mieszkanie, otwiera drzwi a tam sperma na ścianie przedpokoju. Wchodzi dalej a tam sperma w cały pokoju - na telewizorze, na ścianach, stole, suficie. Wchodzi do sypialnia a tam jego partner śpi nagi na łóżku. - Na chwilę Cię samego nie można zostawić!! - A to już pierdnąć sobie nie można?

1 2 3 5 6 ... 148 149 150