Kawały: Polacy - TylkoHumor.pl
Aplikacja dostępna w Google Play Kategorie

kawałów

Dodaj swój dowcip


Dowcipy: Polacy

Najnowsze Najwyżej ocenione

Kawały: Polacy

- Panie Majster! Zenek spadł z rusztowania! - To wyjmijcie mu ręce z kieszeni, żeby wyglądało na wypadek przy pracy!

Kawały: Polacy

- Tato, kup mi rowerek! - Rowerek... Syneczku, olej rowerek. Poczekaj, niedługo będziesz mógł jeździć na motorowerku, nie wolisz motorowerka? - Jasne, tato! Minęło trochę czasu. - Tato, kup mi motorowerek! - Synu, motorowerki są da wieśniaków, poczekaj roczek, kupimy skuterek, nie wolałbyś skuterka? - Super, tato, jasne, że wolę! Minęło trochę czasu. - Tato, kup mi skuterek - Ech, synu, skuterki są dla ciot, poczekaj dwa latka dostaniesz motor! Motor! Nie chcesz motoru? - Tak! Tak! Chcę! Minęło trochę czasu. - Tato, co z moim motorem? - Synu, powiem szczerze, jest sens kupować motor skoro za rok będziesz już mógł prowadzić samochód? Prawdziwą brykę! Hę? HĘ? - Jasne, tato... Minęło trochę czasu. - Tato, kup mi auto. - Auto? Po ch*j ci auto, jak ty nawet na rowerku jeździć nie umiesz.

Kawały: Polacy

Pewnego dnia zabrałem ze sobą mojego dziadka do sklepu w centrum miasta aby kupić mu nowa parę butów. Zatrzymaliśmy się, aby kupić sobie coś szybkiego do przekąszenia. Kiedy podchodziłem do stolika, gdzie siedział dziadek, zauważyłem jak przygląda się on nastolatkowi z nastroszonymi różnokolorowymi włosami. Mój dziadek przyglądał mu się uważnie, aż w końcu młody chłopak bardzo wulgarnie odezwał się do dziadka: - Co się k**wa stary dziadu gapisz, nigdy w życiu nie zrobiłeś nic zwariowanego? Znając mojego dziadka, szybko połknąłem kawałek pizzy który miałem w ustach, aby nie zakrztusić się podczas jego odpowiedzi. Nie zawiodłem się. Bardzo spokojnie i bez zmrużenia oka odpowiedział: - Tak... raz się tak naje**łem, że wyru***łem pawia, i właśnie się zastanawiam, czy nie jesteś przypadkiem moim synem...

Kawały: Polacy

Co robi Polak kiedy Polska wygrywa mistrzostwa świata w piłkę nożną? Wyłącza playstation i idzie spać.

Kawały: Polacy

Spotyka się dwóch kolegów i jeden jest strasznie pogryziony przez psa. - Ty, co ci się stało, że jesteś taki pogryziony? - Aaa... pierwszy raz trzeźwy wróciłem do domu i pies mnie nie poznał.

Kawały: Polacy

Bandyta wpada do tramwaju i krzyczy: - Nie ruszać się, to jest napad! Jakiś pasażer z ulgą: - Ku*wa, aleś mnie pan wystraszył, już myślałem, że to kanary.

1 2 3 4 5 6 7