Kawały: ZSRR - TylkoHumor.pl
Aplikacja dostępna w Google Play Kategorie

kawałów

Dodaj swój dowcip


Dowcipy: ZSRR

Najnowsze Najwyżej ocenione

Kawały: ZSRR

Wania złowił złotą rybkę. - Rybka: puść mnie spełnię twoje życzenie - Ok - Willę chcesz? - Nie - Mercedesa chcesz? - Nie - Medal za męstwo chcesz? - Tak jasne. Huknęło, jebnęło i Wania znalazł się prosto na polu bitwy z dwoma granatami w ręku. Patrzy a na niego napierdala 10 czołgów. Wania wkurzony przez zaciśnięte zęby: - K...wa, pośmiertny mi dała!!!

Kawały: ZSRR

Iwan i Pietrow wchodzą do sklepu monopolowego. - Weźmiemy dwie czy trzy? - Dwie. Wczoraj wzięliśmy trzy i jedna została. - Dobrze... Proszę osiem butelek wódki i dwie bułki.

Kawały: ZSRR

Umiera stary Rosjanin. Przy łóżku siedzi wnuk. - Kiedyś, gdy umarł Lenin - umarł i leninizm, szepce z wysiłkiem stary. Kiedy umarł Stalin - umarł Stalinizm. - Dziadku Onanie, nie umieraj!

Kawały: ZSRR

Rosja - głód i nędza. Syn do ojca: - Tato, tato, wódka podrożała, czy to znaczy że będziesz mniej pić? - Nie to znaczy, że będziesz mniej jeść.

Kawały: ZSRR

Czym się różni Stalin od pralki automatycznej? - Stalin jeszcze wiesza.

Kawały: ZSRR

Rozmawiają Stalin z Trumanem: Truman: - U mnie to jest demokracja, nie to co u Ciebie! U mnie każdy o dowolnej porze może sobie wyjść na ulicę i krzyknąć "PRECZ Z TRUMANEM!" - Chwileczkę - odpowiada Stalin - U mnie też jest demokracja! U mnie też każdy o dowolnej porze może sobie wyjść na ulicę i krzyknąć: "PRECZ Z TRUMANEM!"

1 2 3 4 5