Kawały: Jaś - TylkoHumor.pl
Aplikacja dostępna w Google Play Kategorie

kawałów

Dodaj swój dowcip


Dowcipy: Jaś

Najnowsze Najwyżej ocenione

Kawały: Jaś

Młoda rodzina z 5 letnim Jasiem ogląda nowo kupione mieszkanie. Dziecko patrzy na ścianę i mówi: - A tu półkę jebniemy. Ojciec trzepnął go mocno w kark: - Pojąłeś? - Pojąłem. - A co pojąłeś? - Że tu półka ni chuja nie pasuje.

Kawały: Jaś

Jaś rozwiązuje krzyżówkę. Ma problem z hasłem więc poszedł to taty: - Tato! Tato! nie mogę rozwiązać krzyżówki. Szpara u kobiety na literę P? - Poziomo czy pionowo? - Poziomo. - To będzie pysk.

Kawały: Jaś

Przykazania Ksiądz pyta Jasia: - Jasiu, co się stanie jeśli naruszysz jedno z przykazań? - Zostanie jeszcze 9

Kawały: Jaś

Jasiu wraca ze szkoły. - No jak było w szkole? - pyta matka. - Na pięć!! - Naprawdę? - Tak: dwója z polskiego, dwója z matmy i jedynka z historii.

Kawały: Jaś

Biega Jasiu po podwórku, nagle zauważa dziadka sikającego za drzewem i pyta: - Dziadku, a co tam masz? Dziadek odpowiada: - To jest ptaszek Jasiu. Na to Jaś: - No właśnie widzę, bo na chu*a mi to nie wygląda.

Kawały: Jaś

Nauczyciel na lekcji dzieci co to jest rarytas? - Rarytas to jest pomarańcza - powiedziała Kasia. - Dobrze, co jeszcze? -zapytał klasy nauczyciel. Karol podnosi rękę i mówi: - Rarytas to jest czekolada. - Dobrze! Czy coś jeszcze? - pyta nauczyciel. Jasiu podnosi rękę i mówi: - Rarytas, proszę pana, to jest dupa szesnastolatki. Nauczyciel oburzony wyrzucił go z lekcji i kazał mu przyjść na drugi dzień z ojcem. Na drugi dzień Jasio wszedł do klasy i bardzo szybko pobiegł do ostatniej ławki, i usiadł bez słowa. Podszedł do niego nauczyciel i zapytał: - Czemu tak od razu uciekłeś do ostatniej ławki i gdzie masz ojca?! - Tata nie przyjdzie. Powiedział mi, że jeżeli dla pana dupa szesnastolatki nie jest rarytasem, to jest pan pedałem i kazał mi się trzymać od pana z daleka.

1 2 3 4 5 6 7 8 9