Kawały: Sport - TylkoHumor.pl
Aplikacja dostępna w Google Play Kategorie

kawałów

Dodaj swój dowcip


Dowcipy: Sport

Najnowsze Najwyżej ocenione

Kawały: Sport

Prezes Międzynarodowej Organizacji Kyokushinkai ( karate), Pan Shokei Matsui zaszczycił jedną ze szkół, osobistym egzaminowaniem jej uczniów starających się uzyskać wyższy stopień wtajemniczenia. Obok, oczywiście testów praktycznych Mistrz każdego ze zdających pytał o jego zachowanie w jednej określonej sytuacji. - Co zrobisz jeśli przeciwnik będzie chciał cię kopnąc w jajca? – zapytał młodego chłopaka starającego się zdobyć jeden z niższych kolorów pasa ( np.czerwony) - Odskoczę Mistrzu, i w myśl zasady że ustąpić znaczy zwyciężyć odejdę. Mistrz pokiwał głową i zadał to samo pytanie posiadaczowi niebieskiego pasa. - Zastosuję blok Mistrzu – odpowiedział tenże – I przejdę do ataku w myśl zasady że „zaskoczyć przeciwnika to zwyciężyć. - Dobrze – pokiwał głową Sensei. – A co zrobisz ty w takiej sytuacji ? – wskazał na posiadacza czarnego pasa - Naprężę jajca Mistrzu, niech sobie ten chuj nogę złamie.

Kawały: Sport

Był sobie chłopak, którego dziewczyna była strasznym fanem boksu. Znała nazwiska, wyniki walk, parametry, itp. Popisywała się swoją wiedzą na lewo i prawo. Chłopak starał się nadrabiać zaległości i poznać trochę bokserski światek. Podczas ich pierwszego intymnego zbliżenia dziewczyna rozebrała się, położyła na kanapie i rozchyliła nogi. Na wewnętrznej części lewego uda miała wytatuowanego Mike Tysona, a na prawym Evander’a Holyfield’a. Dziewczyna pyta się: - Jak Ci się podobają moje tatuaże? - Kochanie, nie mam zielonego pojęcia kim są ci dwaj po bokach, ale ten w środku wygląda jak Don King!

Kawały: Sport

Podczas meczu trampkarzy trener mówi do jednego z chłopców z drużyny: - Czy wiesz co to jest współpraca? Co to jest zespół? Chłopczyk potakuje. - A czy rozumiesz jak ważne jest to, żebyśmy razem wygrali? Chłopczyk znów przytakuje. - A zatem, kiedy sędzia odgwizduje twój faul, rozumiesz, że nie wolno się z nim kłócić, przeklinać i atakować go? Mały piłkarz znów kiwa głową ze zrozumieniem. - W porządku - mówi trener. - To teraz idź, proszę, i wytłumacz to swojej mamie.

Kawały: Sport

Po pojedynku Gołota vs. Tyson trener mówi do poobijanego Andrzeja: - Nie martw się. W pierwszej rundzie nieźle go wystraszyłeś. - Tak? - uśmiecha się lekko Andrju - W którym momencie? - Jak cię jebnął w 20 sekundzie i poleciałeś na dechy. Myślał, że cię zabił..

Kawały: Sport

Z kim spotkają się polscy piłkarze po rozgrywkach grupowych przyszłorocznego Mundialu? - Z polskimi kibicami na Okęciu.

Kawały: Sport

Podczas otwarcia olimpiady jedna z ważnych osobistości zaczyna czytać przemówienie: - O, o, o... Podbiega do niego asystentka i mówi: - Panie prezesie, to są kółka olimpijskie. Tekst jest poniżej.

1 2 3 4