Kawały: Najwyżej ocenione - TylkoHumor.pl
Aplikacja dostępna w Google Play Kategorie

kawałów

Dodaj swój dowcip


Dowcipy i Kawały

Najnowsze Najwyżej ocenione

Kawały: Murzyni

Jak nazywa się murzynka zatopiona we wrzącej wodzie? Rozpuszczalna.

Kawały: Hardcore

Czym się różni Jezus od obrazu? Obraz można przybić jednym gwoździem.

Kawały: Religijne

Archeologom udało się całkowicie odszyfrować napis na płytach darowanych Mojżeszowi. Okazało się, że przykazanie było tylko jedno: "Nie z czasownikami pisze się osobno. Na przykład: nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż, itd."

Kawały: Hardcore

Jedzie dwóch mężczyzn pociągiem jeden nazywa się Bułko a drugi Piwko. W pewnym momencie Bułko zwraca się do Piwka: - Piwko, ułożyłem o tobie wierszyk, chcesz usłyszeć? - Tak dawaj. - Ale nie obrazisz się? - Nie no stary co ty, opowiadaj. - Piwko Piwko, ty dziwko. - ... Po chwili Piwko zwraca się do Bułka: - Bułko, ułożyłem o tobie wierszyk, chcesz usłyszeć? - Tak, dawaj. - Ale nie obrazisz się? - Nie no stary co ty, opowiadaj. - Bułko Bułko, ty ch*ju.

Kawały: Kobiety

Dlaczego mężczyzna klęka podczas zaręczyn? - Żeby być na wysokości zadania i wiedzieć czym to pachnie.

Kawały: Baca

Górale opalają się na waleta na hali. Po jakimś czasie: - Hej baco, pieką Cię jajka? - A no pieką. Pójdziemy do Maryny ona co poradzi. Maryna jak ich zobaczyła kazała im wejść do bani i ukucnąć po same jajka w maślance. Nagle weszła sąsiadka. Widząc górali kucających w maślance tak mówi: - Jak się chłop spuszcza to jo widziałam, ale jak tankuje to nie.

1 2 3 ... 144 145 146 147 148 149 150