Kawały: Informatycy - TylkoHumor.pl
Aplikacja dostępna w Google Play Kategorie

kawałów

Dodaj swój dowcip


Dowcipy: Informatycy

Najnowsze Najwyżej ocenione

Kawały: Informatycy

Nowa akcja Microsoftu: "Donieś na 10 użytkowników pirackich kopii, dostaniesz licencję gratis. Zrób to, zanim zrobi to twój sąsiad!"

Kawały: Informatycy

Klasyfikator pojemności butelek wódki w świecie informatyków: 0.1 l - Demo 0.25 l - Trial version 0.5 l - Personal edition 0.7 l - Professional edition 1.0 l - Network edition 1.75 l - Enterprise 3 l - For small business 5 l - Corporate edition

Kawały: Informatycy

Poranek. Ponury jak chmura gradowa programista wchodzi do kuchni na śniadanie po nocy spędzonej przy komputerze. Żona jak to żona, natychmiast zauważyła, że coś nie w porządku: - Co się stało Maniuś, program nie zadziałał? - Zadziałał. - No to może się wieszał? - Chodził jak burza! - Więc czemu jesteś taki ponury? - Zdrzemnąłem się na Backspace.

Kawały: Informatycy

- Doktorze, każdej nocy śni mi się jeden i ten sam koszmar. Jestem na Antarktydzie a wokół pełno pingwinów. I ciągle przybywają i przybywają. Zbliżają się do mnie, napierają na mnie, przepychają mnie do urwiska i za każdym razem spychają mnie do lodowatej wody. - Normalnie leczymy takie przypadki w jeden dzień. Ale z Panem możemy mieć większe problemy, Panie Gates...

Kawały: Informatycy

Ogłoszenie w prasie: "Duża firma informatyczna oferuje pracę dla doświadczonych hackerów. CV oraz List Motywacyjny prosimy umieszczać na stronie www.microsoft.com."

Kawały: Informatycy

Użytkownicy komputerów dzielą się na tych, którzy regularnie wykonują kopie bezpieczeństwa oraz tych, którzy będą je robić.

1 2 3 4 5 6 7